Yeni Sayfa 1
 
  Araç Kiralama Koşulları

ARAÇ KİRALAMA KOŞULLARI

Fiyatlara araçların bakım giderleri dahil , benzin hariçtir.rent a car hizmeti için gecerlidir.otobüs midibüs minibüs için lütfen bize ulaşın.....

ÖDEME ŞEKİLLERİ :Peşin , kredi kartı veya Travellers Cheque, Euro Cheque , yaklaşık kira bedeli araç tesliminde ödenmelidir.Kesin kira bedeli aracın dönüşünde hesaplanacaktır.

KULLANIM YAŞI:A,B,C,D grupları için en az 21E,F grubu araçalarda en az 30yaşını doldurmuş olması gerekir.

KİRALAMA SÜRESİ:En az 24 saattir.

EHLİYET:Kiracının A,B,C,D grupları için en az 1 yıl E ve F grupları için en az 2 yıllık geçerli ulusal ve uluslar arası ehliyete sahip olması gerekir.

TESLİM VE BIRAKMA : KARATAŞ TURİZM Bürolarının bulunduğu şehirler ile buralara bağlı limanlar , tren istasyonları ve otellerde teslim bırakmaları ücretsizdir. Bu bürolar dışında araç teslim / bırakmak istenildiğinde transfer ücreti alınır.

TRAFİK CEZALARI : Kiracının kusurundan doğabilecek trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir .

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR için özel fiyat uygulanır

KARATAŞ TURİZM Fiyat ve koşullar ile tarifede belirtilen araç tipleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

TESLİM GECİKMELERİ:Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için kira fiyatının 1/3 ,3 saati geçen gecikmelerde günlük fiyatı alınır.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI REZERVASYON KARATAŞ TURİZM Yurt içi ve yurt dışı oto kiralama rezervasyonlarınızda da hizmetinizdedir.

LASTİK PATLAMASI yarılması ve cam kırılması kiracıya aittir.

---------------

RATES INCLUDE Maintance , gasoline is excluded

METHODS OF PAYMEND :The estimated cost of rental is payable at the time delivery of the car end of final adjustment is made on completion of rental Alternatively , major Credit or Travellers cheques ad eurocheques may be accepted

RENTES AGE: Minimum 21 years for groups A,B,C,D and  30 years for E and F.

RENTAL PERIOD : Minunmum rental period is 24 hours

DRIVING LICENCE : Driver must have held a valid drivers licence for a minumum of one year for groups A,B,C,D 2 yearsfor groups E and F international licence maybe acceptableahip olması gerekir.

DELIVERY AND COLLECTİON : Free delivery and collection o car at KARATAŞ TURİZM station and airport offices within Office hours. Deliveryand collection outside city limits  of KARATAŞ TURİZM station are charged at we want the pay of the car transfer

TRAFFIC FINES: Tickets and subseqadministrative sanctions resultig form trafficvialotions incurred during the rperiod are charged to the rental

LONG TERM RENTALS : Special rates are applied for longterm rentals .

KARATAŞ TURİZM reserves the right to subsitute the type of the car , undercircumtances beyond control.Rates and included are suject to change notice.

DELAYED RETURN : Hire periods are calculated on 24 hours basis in case of being delay in returning of the car less than 3 hours is charged 1/3 for evey excess hour .İf the delay in deliveryof the car exceeds 3 hours , full day rental is charged.

INTERNATIONAL REZERVATİONS :KARATAŞ TURİZM is at your service for Domastic and international air tickets and hotel reservations and international rent a car reservations.

THE TYRES PUNCTURES nad the galss Broken paying not inculud.

Yeni Sayfa 1
 
 

 

MARDİN TUR PROGRAMI- 17.3.2021

.......................................

 

BİZE ULAŞIN- 17.3.2021

.......................................

 

FİYATLARIMIZ- 6.2.2021

.......................................

 

Yeni web tasarımımız devrede...- 17.3.2021

.......................................

 

ANASAYFA  I  HAKKIMIZDA  I  HİZM

ANASAYFA  I  HAKKIMIZDA  I  HİZMETLERİMİZ  I  ARAÇLARIMIZ  I  FİYATLARIMIZ  I  MARDİN  I  GALERİ  I  BİZE ULAŞIN

Copyright © 2015 Karataş Turizm ve Taşımacılık.Her hakkı saklıdır.
Adres:13 Mart Mah. 5 Sokak No :15 My Office Baraj İş Merkezi No:3 Yenişehir - Mardin / TURKEY
Tel:  +90 482 212 64 01 - Fax:  +90 482 212 64 01 - Cep: +90 0532 574 98 73
e-posta :info@karatasturizm.com 
Tasarım Faruk Güneş